|
|
|
|
Advancing to Next Round: top 2 place team(s) from each Bracket and 0 Wildcards. |
Bracket - Saturday, March 21, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478705 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | Eastside FC B11 Grey D | | vs. | Crossfire Premier B11 F | | 478715 | TBD |
--
|
--
| B2 vs B3 | Whatcom FC Ra - B11 Blue | | vs. | Washington Rush B12 A | | 478714 | TBD |
--
|
--
| B5 vs B1 | MIFC Juniors Team Rogers- B11 | | vs. | Harbor Premier B11 White B | | Bracket - Sunday, March 22, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478704 | Gordon Synthetic Turf Athletic Field | 12:00 PM | Synt | A5 vs A1 | Tracyton SC B11 Force | | vs. | Sound FC B11 C | | Bracket - Saturday, March 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478718 | Sehmel Homestead Park | 09:45 AM | 1 | B1 vs B3 | Harbor Premier B11 White B | | vs. | Washington Rush B12 A | | 478708 | Woodinville Sports Field | 10:30 AM | 3 | A1 vs A3 | Sound FC B11 C | | vs. | Crossfire Premier B11 F | | 478719 | TBD |
--
|
--
| B4 vs B5 | Washington Premier FC B11 Navy C | | vs. | MIFC Juniors Team Rogers- B11 | | Bracket - Sunday, March 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478709 | Ravensdale | 04:30 PM | 2 | A4 vs A5 | Valor Soccer - B11 Gold Bailey | | vs. | Tracyton SC B11 Force | | Bracket - Saturday, April 04, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478707 | Gordon Synthetic Turf Athletic Field | 10:00 AM | Synt | A5 vs A2 | Tracyton SC B11 Force | | vs. | Eastside FC B11 Grey D | | 478706 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A1 | Valor Soccer - B11 Gold Bailey | | vs. | Sound FC B11 C | | 478717 | TBD |
--
|
--
| B5 vs B2 | MIFC Juniors Team Rogers- B11 | | vs. | Whatcom FC Ra - B11 Blue | | 478716 | WPFC Soccer Complex | 03:00 PM | 2C | B4 vs B1 | Washington Premier FC B11 Navy C | | vs. | Harbor Premier B11 White B | | Bracket - Saturday, April 18, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478710 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A4 | Eastside FC B11 Grey D | | vs. | Valor Soccer - B11 Gold Bailey | | 478711 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A5 | Crossfire Premier B11 F | | vs. | Tracyton SC B11 Force | | 478720 | TBD |
--
|
--
| B2 vs B4 | Whatcom FC Ra - B11 Blue | | vs. | Washington Premier FC B11 Navy C | | 478721 | TBD |
--
|
--
| B3 vs B5 | Washington Rush B12 A | | vs. | MIFC Juniors Team Rogers- B11 | | Bracket - Sunday, April 19, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 478702 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A2 | Sound FC B11 C | | vs. | Eastside FC B11 Grey D | | 478703 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A4 | Crossfire Premier B11 F | | vs. | Valor Soccer - B11 Gold Bailey | | 478713 | TBD |
--
|
--
| B3 vs B4 | Washington Rush B12 A | | vs. | Washington Premier FC B11 Navy C | | 478712 | Gig Harbor High School | 12:45 PM | 2B | B1 vs B2 | Harbor Premier B11 White B | | vs. | Whatcom FC Ra - B11 Blue | |
|
|
| |
| |
| | |
|