|
|
|
|
Advancing to Next Round: top 2 place team(s) from each Bracket and 0 Wildcards. |
Bracket - Saturday, March 21, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479015 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | Crossfire Premier B07 C | | vs. | WA Timbers 07B Red 2 | | 479014 | Delridge Playfield | 05:00 PM | Nort | A5 vs A1 | Atletico PacNW B07 Maroon | | vs. | Northwest United - BU13 Black | | Bracket - Sunday, March 22, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479024 | Petrovitsky Park | 12:00 PM | 1 | B5 vs B1 | Valor Soccer - B07 Premier Gold | | vs. | 3RSC B07 Black | | 479018 | Skagit Valley Community College | 03:00 PM | 1 | A1 vs A3 | Northwest United - BU13 Black | | vs. | WA Timbers 07B Red 2 | | Bracket - Saturday, March 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479019 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A5 | Eastside FC B07 White B | | vs. | Atletico PacNW B07 Maroon | | 479028 | TBD |
--
|
--
| B1 vs B3 | 3RSC B07 Black | | vs. | Seattle United B07 Tango B | | 479029 | Starfire Complex | 04:30 PM | 2 | B4 vs B5 | PacNW B07 Blue B | | vs. | Valor Soccer - B07 Premier Gold | | Bracket - Sunday, March 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479027 | Petrovitsky Park | 12:30 PM | 1 | B5 vs B2 | Valor Soccer - B07 Premier Gold | | vs. | Blackhills FC B07 Black A | | Bracket - Saturday, April 04, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479025 | TBD |
--
|
--
| B2 vs B3 | Blackhills FC B07 Black A | | vs. | Seattle United B07 Tango B | | 479016 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A1 | Eastside FC B07 White B | | vs. | Northwest United - BU13 Black | | 479017 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A2 | Atletico PacNW B07 Maroon | | vs. | Crossfire Premier B07 C | | 479026 | Glacier Middle School | 03:45 PM | 1 | B4 vs B1 | PacNW B07 Blue B | | vs. | 3RSC B07 Black | | Bracket - Saturday, April 18, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479020 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A4 | Crossfire Premier B07 C | | vs. | Eastside FC B07 White B | | 479030 | TBD |
--
|
--
| B2 vs B4 | Blackhills FC B07 Black A | | vs. | PacNW B07 Blue B | | 479031 | TBD |
--
|
--
| B3 vs B5 | Seattle United B07 Tango B | | vs. | Valor Soccer - B07 Premier Gold | | 479021 | Harmony Sports Complex | 03:00 PM | 7 | A3 vs A5 | WA Timbers 07B Red 2 | | vs. | Atletico PacNW B07 Maroon | | Bracket - Saturday, April 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 479012 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A2 | Northwest United - BU13 Black | | vs. | Crossfire Premier B07 C | | 479022 | TBD |
--
|
--
| B1 vs B2 | 3RSC B07 Black | | vs. | Blackhills FC B07 Black A | | 479023 | TBD |
--
|
--
| B3 vs B4 | Seattle United B07 Tango B | | vs. | PacNW B07 Blue B | | 479013 | Harmony Sports Complex | 03:00 PM | 7 | A3 vs A4 | WA Timbers 07B Red 2 | | vs. | Eastside FC B07 White B | |
|
|
| |
| |
| | |
|